oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf, zítra Milan.
Audit family friendly community

Křetín jako obec přátelská rodině - proč ne?  

Přidáno 28.04.2023 - Audit family friendly community

Milí spoluobčané,

obec Křetín se v letošním roce zapojila do projektu Jihomoravského kraje audit family friendly community (doslovně přeloženo jako „rodině-přátelská-obec“). Cílem tohoto auditu je vytvářet v naší obci přívětivé prostředí pro rodiny všech věkových kategorií a všech životních fází, naslouchat jejich potřebám a najít a realizovat vhodná prorodinná opatření, aby se zde rodiny cítily dobře. Zároveň chceme, aby se do výběru a realizace těchto opatření zapojili sami občané obce.

Dovolujeme si Vás proto požádat o anonymní vyplnění krátkého dotazníku, abychom zjistili skutečné potřeby rodin v naší obci. Dotazník vám byl doručen do poštovních schránek, ale lze si jej stáhnout i v elektronické podobě odsud z webových stránek obce.

Záleží nám na tom, aby se v Křetíně dobře žilo všem a zajímá nás, co Vám v naší obci chybí. Všemi podněty, které nám prostřednictvím dotazníku nebo svou účastí na workshopu sdělíte, se budeme zabývat a pečlivě vybírat ty, jež bude možné v příštích letech realizovat. Vaše nápady na zlepšení života u nás jsou důležité!

Zároveň Vás srdečně zveme k účasti na 1. workshopu („dílně“ či pracovní schůzce) v rámci auditu family friendly community, kde se budete moci aktivně zapojit do diskuze nad náměty z dotazníků.

Ty aktivnější z Vás rovněž srdečně zveme k práci v projektovém týmu, který bude na workshopu rovněž jmenován.

V polovině června je naplánovaný 2. workshop, na němž bude sestaven zásobník projektů, který bude postoupen zastupitelstvu obce a tři schválené projekty budou v průběhu následujících tří let postupně realizovány.

Audit předpokládá aktivní zapojení občanů do přípravy i realizace vybraných projektů! Těšíme se na spolupráci se všemi v rámci naší obecní komunity!

Externí odkazy na stránky auditu family friendly community jsou https://www.affc-jmk.cz/cs nebo https://www.affc.cz/cs .

 

Dotazník k auditu family friendly community – prosíme vás o vyplnění!

Všichni v Křetíně a na Dolním Poříčí byste ve svých poštovních schránkách měli nalézt pozvánku na 1. workshop auditu family friendly community (rodině přátelská obec) a spolu s ní dotazník k rodinné politice obce. Prosíme Vás o jeho vyplnění a doručení buďto do schránky na OÚ, nebo do sběrného boxu v prodejně COOP Jednota. Případně jej můžete vyplnit ručně, vyfotit jej či naskenovat a poslat mailem na adresu obec@kretin.eu , nebo si jej můžete stáhnout v digitálním formátu docx a vyplnit jej elektronicky a rovněž odeslat mailem. Pozvánku na 1. workshop v pdf a dotazník v pdf i docx si můžete stáhnout zde:

 Pozvánka na 1. workshop (pdf)                   Dotazník (pdf)                   Dotazník (docx)

Dotazník může vyplňovat celá rodina dohromady, ale i každý sám za sebe. Pokud byste potřebovali do vaší rodiny další výtisk dotazníku, vyžádejte si ho na OÚ nebo u starosty.
Dotazník nám doručte prosím nejpozději do 9.5.2023 do 12 hodin. Všem, kdo se dotazníkového šetření zúčastní předem moc děkujeme za ochotu a za jejich čas!

 

                                                                                 Ing. Bořek Procházka, starosta obce Křetín

 

Pozvánka na 1. workshop

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Kalendář svozů odpadu

Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu