oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je čtvrtek 21. října 2021, svátek má Brigita, zítra Sabina.
Rybaření

Křetínské dírky lákají návštěvníky k zimnímu rybolovu  

Přidáno 12.02.2012 - Rybaření

Rybolov na Křetínských dírkách se stal hojně navštěvovanou místní atrakcí. Na nízké teploty, které by přinutily rybník zamrznout, si všichni letos museli počkat až na konec ledna. Přesto už zimní rybolov na dírkách stihl přilákat do Křetína desítky návštěvníků z celého Blanenska, ze Svitavska či Brněnska. A své štěstí u ledových dírek zkoušejí i místní.
K nejčastějším úlovkům na Křetínských dírkách patří v současné době pstruzi, štiky, okouni, ale občas vytáhnou rybáři z vody i kapra (to je však spíš výjimka - ti by měli teď spokojeně spát v bahně na dně rybníka).
Denní doba lovu na Dírkách v zimním období je stanovena mezi 8 a 16 hodinou. Kontakty na správce revíru a kompletní pravidla rybolovu na Křetínských dírkách naleznete v přiloženém souboru (*.pdf) .
Rybolov na Dírkách představuje bezesporu netradiční zážitek a ten, kdo si ho vyzkouší a má i tu příslovečnou kapku štěstí, odjíždí odsud rozhodně spokojen.

Ve fotogalerii přinášíme několik snímků z dosavadního průběhu letošní sezóny. (Text a foto admin).


Upozornění:
Děkujeme návštěvníkům revíru, přijíždějícím na rybolov motorovými vozidly, že respektují dopravní značení v obci (zejména zákaz vjezdu na cestu parkem od prodejny Smíšenka k Prostřednímu Poříčí). K parkování využijte prosím prostoru na začátku hřiště Pod Lipami anebo u cesty Na Baště. Zde je plánek příjezdu na Křetínské dírky (soubor *.jpg).


více článků o rybaření - klikněte sem...                                                více fotogalerií je tady...

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu