oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
Obecní úřad

Tříkrálová sbírka 2013 v Křetíně – poděkování z Oblastní charity Blansko  

Přidáno 03.02.2013 - Obecní úřad


O prvním lednovém víkendu proběhla v Křetíně Tříkrálová sbírka, každoročně organizovaná Charitou České republiky. Výtěžek letošní sbírky v naší obci činil 9.814- Kč, což znamená, že částku vybranou v předchozím roce se podařilo o pár stokorun překonat (viz přehled výsledků Tříkrálových sbírek v Křetíně od roku 2005 ).

Provedení sbírky v naší obci se opět laskavě ujal Mgr. František Bačovský se svým malým tříkrálovým „týmem", a svůj úkol koledníci opravdu poctivě vyplnili, a to i navzdory veškeré nepřízni počasí. Děkujeme jim a díky za vlídné přijetí patří také všem letošním štědrým dárcům!

Se svým poděkováním se na Obecní úřad Křetín obrátila i koordinátorka Tříkrálové sbírky Oblastní charity Blansko paní Marie Sedláková, jejíž dopis určený všem účastníků sbírky přikládáme. 

Křetín - přehled výtěžků Tříkrálové sbírky v letech 2005-2013
(Poznámka: před rokem 2005 nebyla sbírka v naší obci pořádána)

 


Věnujte prosím rovněž pozornost nabídce terénních programů Oblastní charity Blansko OKNO DOKOŘÁN a SPONA (přesměrování na stránky blansko.charita.cz ), které jsou určeny jednak lidem v nepříznivé životní situaci a jednak rodinám, osamělým rodičům s nezaopatřenými dětmi, obětem domácího násilí, seniorům a zdravotně postiženým, kteří řeší vztahové problémy nebo nepříznivou sociální situaci v důsledku ztráty materiálního a finančního zabezpečení.

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu