oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
Malá kopaná

Malá kopaná: Křetínští fotbalisté si přivezli tři body z Bedřichova  

Přidáno 14.05.2015 - Malá kopaná

2. MEVASPORT liga MK okresu Blansko 

Utkání 6. kola ... FC ARTIS Bedřichov - TJ SOKOL Křetín 0:1

Odehráno 9.5.2015

Sestava: Tomáš Lang - Marek Bednář, Patrik Šustr, Martin Holas - Dominik Šustr, Petr Janků, Tomáš Holas, Michal Maresch, Filip Bačovský, Jakub Bauer

V tomto utkání jsme se střetli s týmem, se kterým jsme sousedili v tabulce a měli stejný počet bodu. Proto tohle utkání bylo celkem důležité.

V začátku utkání jsme působili ospalejším dojmem než domácí, ale ani oni nepředváděli nic moc pohledného. Po pár minutách a menších naštěstí nepotrestaných chybách v obraně se hra vyrovnala a hlavní dění se odehrávalo hlavně uprostřed hřiště. Asi v polovině prvního poločasu zahrávali domácí nebezpečnou standartní situaci asi sedm metrů před brankou. Kluci ale šanci domácích ubránili a od té chvíle začali být i trochu nebezpečnější právě oni. Do zakončení se svým typickým způsobem dral Domin, ale domácí brankář byl pozorný. I Mára se snažil o zakončení, ale trápila ho přesná muška. První poločas tak moc hezkého ani z jedné strany nepřinesl a skončil bez gólů.

V druhém poločase byli kluci aktivnějším týmem i přesto, že ze zdravotních důvodů odstoupil Michal a později i Kuba. Zvýšená aktivita především útočníků znamenala, že jsme si vypracovali několik zajímavých šancí a závarů před domácí brankou. I obránci měli možnost se více zapojit do útočení. Domácí hrozili jen z ojedinělých přečíslení, ale ani jeden náznak nebyli schopni dotáhnout naštěstí do konce. Asi patnáct minut před koncem přišel první spornější moment, když domácí hráč pokračoval ve hře po zcela jasném míči za koncovou lajnou a tím se dostal do výhody. Rozhodčí nechal pokračovat ve hře, ale domácí hráč svou výhodu nevyužil. Pak ale přišla Dominova chvíle. Velmi rychle se prodral po pravé straně přes domácího obránce a v zakončení se již nemýlil. Prosadil se střelou na přední tyč a poslal nás do vedení - 0:1. Od té chvíle začal domácí tým tlačit i do té doby celkem dobře pískající rozhodčí. Najednou pískal i sebemenší kontakt na domácí jako faul, až musel jako správný kapitán zakročit Mára. Po několikaminutovém oboustranném rozhovoru sice ještě domácí zahrávali celkem nebezpečnou standartní situaci, ale i tuhle akci jsme přežili bez úhony.

Ve spíše bojovnějším než fotbalovou krásou obdařeném utkání jsme tak získali cenné tři body na venkovním hřišti. Za bojovnost a nasazení ve druhém poločase jsme si je podle mě zasloužili.

Opět děkujeme za podporu našim věrným fanouškům a příště se uvidíme na domácím hřišti, a to v neděli 17.5. od 10 hodin, kdy hostíme tým z popředí tabulky - Torpéda Vážany.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť -
                                                                                      - Aida Wink

 


Tabulka 2. MEVASPORT ligy po 6. kole:


Tabulka po 6. kole


více článků o malé kopané - klikněte sem...

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu