oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
Malá kopaná

Malá kopaná: Křetín proti Čížovkám i v oslabení uhrál bod  

Přidáno 29.04.2015 - Malá kopaná

2. MEVASPORT liga MK okresu Blansko 

Utkání 4. kola ... TJ SOKOL Křetín - FC DYNAMO Čížovky 2:2

Sestava: Tomáš Lang - Jirka Pavlů, Jakub Bauer, Martin Holas, Tomáš Tříska - Petr Janků, Michal Kaderka, Michal Maresch, Dominik Šustr, Tomáš Holas, Filip Bačovský, Marek Bednář

26.04.2015 TJ Sokol Křetín - FC Dynamo Čížovky

Ve čtvrtém kole k nám zajížděl přední tým tabulky s brankovým průměrem více jak šest vstřelených gólů na zápas. Bylo tedy jasné, že nás nečeká nic jednoduchého.

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu. Oba týmy předváděli rychlý a kombinační fotbal, kterému nechyběly ani šance. Více těch nebezpečnějších jsme měli na kopačkách my, když se pěknými a nebezpečnými střelami prezentovali Mišálek, Filip, Kaďas, ale i ostatní hráli velice dobře. I ve čtvrtém letošním zápase jsme ale inkasovali jako první. Kuba nezvládl křižnou přihrávku mezi obránci a nabídl hostujícímu hráči tutovku, kterou on nepohrdl a se štěstím pro něj prostřelil Tomáše - 0:1. Z obdržené branky jsme se ale nepoložili a dál hráli velice aktivně. Svou dobrou jarní formu potvrdil Kaďas, když se na levém křídle protáhl podél obránce a krásnou střelou nedal hostujícímu brankaři šanci a vyrovnal - 1:1. Hra byla i nadále spíše v naší režii. Bohužel asi ve dvacáté minutě se dostali do brejku tři na jednoho hostující hráči. Kuba fauloval hned prvního pronikajícího hráče a Dalibor, ač domácí rozhodčí, nekompromisně vytáhl červenou kartu. Od té doby bylo jasné, že zbytek zápasu bude hrozně těžký. Do přestávky se hostům přesilovku zúročit nepovedlo, i když asi dvakrát selhali v jasných šancích. Když už hosté trefovali branku, tak všechno pochytal Tom.

Do druhé půle bylo jasné, že musíme hrát ze zabezpečené obrany a na rychlé brejky. Kluci bránili v bloku čtyř hráčů a nechali tvoření hry na hostujících hráčích. Ti se celý poločas snažili dobývat naši obranu, ale díky rychlému přístupu a organizované hře před vlastní brankou dokázali kluci odolávat. Spíše bych řekl, že z rychlých brejků jsme lehce nebezpečnější týmem byli my. Kaďasovi, Tomovi, Márovi ale vždy chybělo lepší zakončení, nebo se činil hostující brankář. Asi deset minut před koncem přeci jen jedna tečovaná střela propadla do naší branky - 1:2. Kluci se ale nevzdali a přidali ještě na tempu. Zasloužená odměna za předvedený výkon ve čtyřech hráčích skoro po tři čtvrtiny zápasu přeci jen přišla. Po dalším rychlém brejku tuším Kaďas nastřelil tyčku, k odražené míči se nejrychleji dostat Petr a poslal ho k obrovské radosti všech domácích hráčů a fandů do sítě - 2:2. V posledních minutách jsme již výsledek ubránili a připsali si tak cenný bod vzhledem k tomu, jak se to vyvíjelo.

Budu se znovu opakovat, ale nemalou zásluhu na výsledku mají i vynikající fanoušci, kteří kluky hnali k parádnímu týmovému výkonu. Vše podpořil výborným výkonem v brance Tom, který se ukazuje jako vynikající posila.

Následující utkání nás čekají na venkovních hřištích:
• 2. kolo poháru: FC ADULPO Dolní Lhota : TJ SOKOL Křetín v pátek 1.5. v 17 hodin. Sraz v 16 hodin u hospody. V případě postupu bychom další kolo odehráli v pátek 8.5. v 17 hodin opět na hřišti soupeře.
• 5. kolo ligy: FC Šebetov : TJ SOKOL Křetín v sobotu 2.5. v 17 hodin. Sraz v 16 hodin u hospody
• 6. kolo ligy: FC ARTIS Bedřichov : TJ SOKOL Křetín v sobotu 9.5. v 17 hodin. Sraz v 16 hodin u hospody

 

Sportu zdar a fotbalu zvlášť -
                                                                                      - Aida Wink

 


Tabulka 2. MEVASPORT ligy po 4. kole:


Tabulka po 4. kole


více článků o malé kopané - klikněte sem...                                           více fotogalerií je tady...

31.05.2015 TJ Sokol Křetín - FC Rašov 26.04.2015 - Malá kopaná: TJ Sokol Křetín - FC Dynamo Čížovky

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu