oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
Malá kopaná

Malá kopaná: DKS KOPEČEK Rájec - TJ SOKOL Křetín 3:0  

Přidáno 23.04.2015 - Malá kopaná

Utkání 2. MEVASPORT ligy malé kopané okresu Blansko, 3. kolo ročníku 2015, odehráno 18.4.2015.

Sestava: Tomáš Lang - Marek Bednář, Patrik Šustr, Martin Holas - Dominik Šustr, Petr Janků, Tomáš Holas, Jirka Pavlů, Jan Alexa

Ve třetím kole jsme zajížděli na leteckou pískovou pláň do Rájce. Oni mají ještě větší hřiště než my. Po řadě omluvenek se na zápas vydalo devět hráčů a jedenáct fanoušků.

Úvod zápasu vyšel lépe domácím, když již ve třetí minutě vyšachovali naši obranu a otevřeli skóre - 1:0. Gól je nabudil a několik minut ještě byli docela nebezpeční, ale co propustila obrana, to pochytal Tom. Asi po deseti minutách jsme se probudili i my a začali jsme přebírat aktivitu. Snažili jsme se o vyrovnání, ale velkou překážkou nám byla vlastní nemohoucnost proměnit i ty největší šance. Důkazem toho asi dvě největší a spálené šance. Jednou ode mě, když jsem sám před brankou tečoval přihrávku jen na tyč a jednou Tomáš, když selhal tváří v tvář domácímu brankaři. Měli jsme ale i řadu dalších dobrých šancí, ale naše produktivita je zatím letos žalostná. Domácí hrozili po rychlých brejcích a několikrát jen o fous minuli naší branku nebo je vychytal Tom.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s ještě větší aktivitou a domácí jsme přikovali před jejich branku. Jenže ne a ne proměnit některou ze šancí. Zápas se zlomil v posledních deseti minutách. Když jsme nevyužili nic z dobývání domácí branky, tak domácím vyšel jeden z mála brejků v druhém poločase, když domácí hráč šel sám na Toma a když mu dělal na vápně kličku, tak si nešťastně srazil míč do branky vracející se Domin - 2:0. To většinu našich hráčů zlomilo a asi za tři minuty jsme udělali chybu při střídání a hráli jsme skoro minutu ve čtyřech a domácí nabídnutou přesilovkou nepohrdli a potvrdili své vítězství - 3:0.

Opět po dobrém herním výkonu, ale žalostné koncovce jsme si nepřipsali ani bod a zůstáváme na třech bodech ze tří zápasů. Závěrech bych poděkoval fanouškům, kteří s námi vyrazili do Rájci i v chladném počasí a neúnavně nás podporovali.

Pozvánka na závěr: příští utkání se hraje v neděli 26.04.2015 na domácím hřišti v areálu Pod lipami: TJ Sokol Křetín - FC DYNAMO Čížovky.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť -
                                                                                      - Aida Wink

 


Tabulka 2. MEVASPORT ligy po 3. kole:


Tabulka po 3. kole


více článků o malé kopané - klikněte sem...

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu