oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
Škola a školka

Úklid břehů přehrady Křetínky – 16.04.2016  

Přidáno 01.05.2016 - Škola a školka

Úklid břehů přehrady

U příležitosti Dne Země, který si připomínáme každoročně 22. dubna, byl i letos uspořádán úklid břehů naší přehrady na Křetínce. Akci společně organizují Kancelář zdravého města Letovice, Rybářská organizace Letovice, Fan club „BOP Křetínka" a spolupodílejí se na ní rovněž obce Vranová, Lazinov a Křetín.

Úklid na křetínském a dolnopoříčském úseku břehů tradičně zajišťuje naše škola, takže největší počet účastníků tvoří nejen současní školáci, ale i ti, kteří už zdejším školním lavicím trochu odrostli. Pokud se přidá někdo z rodičů, jsme také moc rádi.

Letos byla účast oproti loňsku dvojnásobná: 29. Počasí nám vcelku přálo, a tak jsme opět prošli břehy přehrady od Chrástky až na Dolní Poříčí. A jako každý rok, bohužel i letos bylo co sbírat. Před polednem nás pořadatelé přepravili autobusem do Vranové, kde bylo připraveno pro sběrače občerstvení a slavnostní zakončení spojené s losováním cen z tomboly.

Myslím, že akce se vydařila. Velký dík patří všem pořadatelům, včetně křetínské školy, no a hlavně také všem těm, kteří přišli a pomohli naší krásné přírodě od velkého množství odpadků a nečistot, které do ní rozhodně nepatří!

Krásné jaro!!!

 

web ZŠ a MŠ Křetín                                                                           Ing. Bořek Procházka, místostarosta obce

Foto: admin


více článků o škole a školce - klikněte sem...                                               více fotogalerií je tady...

16.04.2016 Úklid břehů přehrady Křetínky ZŠ: Úklid břehů přehrady Křetínky - 16.04.2016

 

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu