oficiální stránky www.kretin.eu
Dnes je pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich, zítra Anežka.
Škola a školka

I mateřská škola přivítala po prázdninách své děti  

Přidáno 15.09.2011 - Škola a školka

Kdo četl článek o začátku školního roku v ZŠ, měl by vědět, že o prázdninách se nezahálelo ani ve školce!!! Okna se zde sice zatím neměnila - snad příští rok? - budova a její „obyvatelé" by si to opravdu zasloužili - ale zato se paní učitelky a paní školnice rozhodli zkrášlit dětem třídu, kde se mimo jiné i obědvá a po obědě též odpočívá. Vedení ZŠ a MŠ uvolnilo z rozpočtu školy částku na opravu parket, kterou v červenci provedl pan David Jež (děkujeme za ochotu a vstřícnost!). Pak nastoupil - stejně jako ve škole i ve školce - pan Skácel a rozlehlé plochy velké třídy přepěkně vymaloval bílou a veselou zelenou barvou. Bílé plochy si paní učitelky dozdobily samy pěknými obrázky (zvlášť ta mašinka, jen jen zahoukat!). Výmalbou prokoukly i dětské toalety.
Kapacita školky je opět naplněna k prasknutí (28 dětí). Úplných „nováčků" je v ní letos 9. Pro většinu dětí je začátek docházky do mateřinky velkou změnou, a tak není divu, že se proti ní i trošku brání, třeba pláčem. Ale víme, že čas vše urovná a ve školce je přeci tolik pěkných hraček, tolik nových kamarádů a dělá se tam tolik zajímavých věcí... Takže i s pořízením fotek jsme záměrně trošku „otáleli", až si děti ve školce více zvyknou, a proto na snímcích můžeme vidět školkáčky, už rozdělené do skupin na starší a mladší a plně zabavené aktivitami s jejich paními učitelkami, Jarmilou Levou a Lenkou Benešovou.
Stejně jako školní, tak i školková budova má svou pilnou včelku paní školnici - Jitku Tušlovou, která jí opečovává, uklízí a stará se o ni, aby se v ní dětem líbilo. O výdej jídla a pití během školního dne se dětem stará paní Jana Bačovská.
Vážení přátelé, i my bychom vás rádi pozvali, abyste v průběhu školního roku sledovali na obecním i školním a školkovém webu, čím se s dětmi ve školce zabýváme, co je nového naučíme a jaké akce pro děti i jejich rodiče pořádáme. Těšíme se na vás!

web ZŠ a MŠ Křetín                                                                                   ... paní učitelky a pracovnice MŠ Křetín

Foto: admin 


více článků o škole a školce - klikněte sem...                                               více fotogalerií je tady...

Vyhledávání v článcích:
  


OBEC KŘETÍN
Kontaktní údaje:

Obecní úřad Křetín
Křetín 100
679 62
Česká republika

Tel.:
+420 516 470 620

E-mail:
obec@kretin.eu

Úřední hodiny:
Středa 16:00-18:00 hod

Kde nás najdete?
Křetín na www.mapy.cz


Kalendář svozů odpadu

Portál krizového řízení JMK

Předpověď počasíUžitečné odkazy :


coupona.com.uaNapsat mail správci webu :
TOPlist


copyright © 2009 kretin.eu